Kancelaria Radcy Prawnego prof. dr hab. MONIKI URBANIAK

Szybka i profesjonalna pomoc prawna

POMOC PRAWNA

Kancelaria Radcy Prawnego prof. dr hab. MONIKI URBANIAK

Szybka i profesjonalna pomoc prawna

KONTAKT

Kancelaria Radcy Prawnego
prof. dr hab. Monika Urbaniak

Kancelaria Radcy Prawnego prof. dr hab. Moniki Urbaniak zapewnia swoim Klientom najwyższą jakość usług.

Kancelaria Radcy Prawnego prof. dr hab. Moniki Urbaniak zapewnia swoim Klientom najwyższą jakość usług. Prawnicy Kancelarii doradzają na rynku wielkopolskim od wielu lat. W pełni rozumiemy, że dla przedsiębiorców liczy się przede wszystkim skuteczność i szybkość pomocy prawnej na najwyższym poziomie, tak niezbędne w dzisiejszym obrocie gospodarczym. Lata doświadczeń (zarówno dotyczących praktycznych aspektów obrotu prawnego, jak i praktyki akademickiej) pozwalają nam na pełne dostosowanie się do potrzeb naszych Klientów. 

Kancelaria postawiła sobie za zadanie zapewnienie jej Klientom pełnego bezpieczeństwa prawnego oraz dochowanie najwyższej staranności przy wykonywaniu zleceń. W tym celu Kancelaria indywidualnie traktuje każdego Klienta, w razie potrzeby powołując dodatkowy zespół konsultantów, dysponujących specjalistyczną, wymaganą w danej dziedzinie wiedzą i bogatym doświadczeniem. 

Prawnicy Kancelarii biegle władają językiem angielskim, hiszpańskim, włoskim oraz rosyjskim. Podstawą działania Kancelarii jest ciągle rozwijana umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów natury prawnej oraz stałe podążanie za zmianami w prawie i otwieranie się na jego nowoczesne dziedziny.  Zasadniczy wpływ na wysoki poziom świadczonych przez nas usług ma zaangażowanie pracowników Kancelarii w realizowane projekty. Powoduje to, że ufa nam stale powiększające się grono Klientów.

Personel jest naszą siłą

Kancelarię tworzą doświadczeni i zaangażowani prawnicy, których głównym atutem jest rzetelność, pełen profesjonalizm i szeroka wiedza prawnicza.

member

Monika Urbaniak

prof. dr hab. Monika Urbaniak
member

Maciej Musiał

Prawnik
member

Estera Adamiak

Asystent prawny
member

Mikołaj Pawlak

Radca prawny

POMOC PRAWNA

Kancelaria świadczy pomoc prawną w szczególności w zakresie:

Prawo cywilne

Prawo spółek

Prawo autorskie, prawo ochrony dóbr osobistych

Prawo farmaceutyczne

Prawo medyczne

Zamówienia publiczne

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Prawo administracyjne

Prawo umów

Prawo oświatowe

Prawo nieruchomości i inwestycji

Prawo sportowe